baner

Osada w Kościelisku
najlepszym projektem rezydencyjnym w Europie!

Apartamenty na sprzedaż w Zakopanem

Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski. To jednak miejsce, które przyciąga turystów z całego świata swoim niepowtarzalnym urokiem niezależnie od pory roku. Otoczone majestatycznymi szczytami gór Zakopane, oferuje nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale także niezliczone możliwości aktywnego wypoczynku przez cały rok. Przedstawiamy ofertę apartamentów na sprzedaż w Zakopanem. Mieszkanie w tym mieście niesie za sobą szereg zalet. Znajduje się w otoczeniu dziewiczej przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego. Możesz więc cieszyć się spektakularnymi widokami, górskimi szlakami i czystym powietrzem. Tu, na wysokościach z pewnością zyskasz nową perspektywę na świat i poczujesz harmonię z naturą.

Domy na sprzedaż w Zakopanem

Zakopane to nie tylko raj dla miłośników górskich wędrówek. To również centrum kulturalne, gdzie tradycja i sztuka mieszają się ze sobą. Możesz tutaj poznawać dziedzictwo kulturowe, brać udział w licznych festiwalach i wydarzeniach, a także spotykać się z lokalnymi rzemieślnikami oraz artystami. Infrastruktura Zakopanego jest bardzo rozwinięta, co sprawia, że codzienne życie tutaj jest bardzo wygodne i komfortowe. Znajdziesz tutaj mnóstwo sklepów, restauracji, kawiarni i teatrów. Dodatkowo liczne SPA i ośrodki Wellness zapewnią Ci relaks i odprężenie po długim dniu na świeżym powietrzu. Zakopane jest również doskonale skomunikowane z resztą kraju. Dzięki dogodnemu połączeniu drogowemu i kolejowemu możesz łatwo podróżować do innych miast w Polsce i w regionie.

Nieruchomości w Zakopanem – Aparthotel

Aparthotel to rodzaj obiektu hotelowego, który łączy w sobie cechy tradycyjnego hotelu i mieszkania. Nasz aparthotel w Zakopanem oferuje zakwaterowanie w przestronnych i luksusowych apartamentach z widokiem na góry. Proponujemy możliwość wynajęcia nieruchomości na pobyt krótko- lub długoterminowy. Aparthotele są popularne zarówno wśród turystów, którzy chcą mieć większą niezależność, jak i osób podróżujących służbowo. Wiele osób docenia tego rodzaju rozwiązanie, ponieważ jest do doskonała alternatywa standardowych hoteli. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości w Zakopanem. Oferujemy także domy na sprzedaż w Łapszach Niżnych i Czorsztynie.