Apartamenty Sabały 12

Apartamenty Sabały 12

Zakopane

Apartamenty Sabały 12 to zespół czterech wyjątkowych budynków położonych w ścisłym centrum Zakopanego, w pierwszej linii zabudowy, w jego najbardziej atrakcyjnej dzielnicy.

Nowa inwestycja Sabały 12 to nowoczesne i eleganckie apartamenty zlokalizowane na rogu ulic Sabały oraz Seweryna Goszczyńskiego. Inwestycja znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i urokliwych miejsc w Zakopanem jakim jest rejon Wielkiej Krokwi, w sąsiedztwie Centralnego Ośrodku Sportu z kortami tenisowymi, pływalnią, bieżnią, siłownią oraz lodowiskiem. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego. Cicha i malownicza okolica zapewni przyszłym mieszkańcom wypoczynek z dala od zgiełku, a jednocześnie odległość 800m od Krupówek dostęp do licznych restauracji, karczm, barów i sklepów.

Nasi klienci będą mogli wybrać swój wymarzony apartament spośród 12 dostępnych lokali. Oferujemy Państwu apartamenty w stanie deweloperskim o różnych metrażach z bardzo funkcjonalnie zaprojektowanymi pomieszczeniami. Wysoki standard wykończenia budynków i bardzo dobrej jakości materiały budowlane sprawiają, że inwestycja Sabały 12 to miejsce godne Państwa uwagi.

W każdym z budynków zostaną wydzielone po dwa lokale – apartament o wielkości 57 m2 oraz lokal składający się z dwóch apartamentów o łącznej powierzchni 105 m2 (47 m2 + 58 m2). Do każdego z lokali dostępne jest miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. W każdym z budynków jest również narciarnia.

W najbliższej okolicy:

Istnieje możliwość zakupu całego budynku w postaci trzech niezależnych od siebie apartamentów o łącznej pow. 162,12 m2 , dwóch miejsc w garażu podziemnym wraz z komórkami lokatorskimi.

Zobacz pozostałe oferty apartamentów na sprzedaż w Zakopanem.

Termin realizacji

IV kwartał 2021 r.

Powierzchnie apartamentów

57 - 105 m2

Cena m2

od 19 900 zł

Zamów rozmowę

Klikając "Wyślij wiadomość" akceptujesz naszą politykę prywatności.