Panorama Lake

Panorama Lake

Czorsztyn

Twój apartament,

z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie

Panorama Lake to nowoczesna inwestycja z wyjątkowym widokiem na jezioro oraz góry.

Projekt składa się z 2 butikowych budynków, w których łącznie znajdziemy 8 przestronnych apartamentów. Inwestycja została stworzona z uwzględnieniem i poszanowaniem tradycyjnej architektury, której celem jest harmonijnie wpisanie się w lokalny krajobraz oraz dostosowanie do podhalańskiego obszaru kulturowego. Starannie zaprojektowana architektura łącząca elegancką estetykę z tradycyjnym urokiem, w otoczeniu zieleni nadaje inwestycji wyjątkowy klimat.

Kup, zamieszkaj i podziwiaj

wyjątkową okolicę

Atrakcyjna działka, na której powstaje inwestycja oferuje zapierający dech w piersiach widok na jezioro oraz góry. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kluszkowce położonej bezpośrednio nad Zalewem Czorsztyńskim w województwie małopolskim.

Kluszkowce to doskonałe miejsce, dla wszystkich osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta, lubiących aktywny tryb życia i doceniających piękne widoki. Miejsce to słynie z rekreacji i turystyki. Liczne szlaki piesze czy rowerowe, spływy kajakowe oraz rejsy po jeziorze, stoki narciarskie skłaniają do aktywnego wypoczynku. Zimowa stolica Polski – Zakopane oddalone jest zaledwie o 40 km. W odległości 25 km znajduje się Białka Tatrzańska (ze swoimi 23 trasami narciarskimi), a w odległości zaledwie kilkuset metrów znajduje się stacja Czorsztyn Ski która wchodzi w pakiet TatrySki. Dla amatorów żeglarstwa, w sezonie regularnie odbywają się tutaj regaty, a wokół wstęgi jeziora powstała najpiękniejsza trasa rowerowa w Polsce.

Miejsce z historią

Półwysep Stylchyn słynie w całej Polsce jako lokalizacja skansenowo – turystycznej osady.

Została ona założona zaledwie w 1997 roku, stanowi kompleks 31 obiektów architektonicznych pochodzących z XIX i początku XX wieku.

Ta niespodziewana rozbieżność dat wynika z faktu, iż umiejscowione obecnie na Półwyspie Stylchyn budynki nie zostały na nim wybudowane. Trafiły tam z terenów naddunajeckich wsi – dawnych Maniów, Kluszkowiec i Czorsztyna, które latem 1997 roku zostały częściowo lub całkowicie zalane przez powstający w ich miejscu zbiornik wodny – Jezioro Czorsztyńskie. Oprócz funkcji muzealnej kompleks świadczy również usługi hotelarsko-gastronomiczne – część zabytkowych zabudowań została specjalnie zaadaptowana właśnie na te potrzeby.

Zobacz pozostałe oferty apartamentów na sprzedaż w Czorsztynie.

 

Termin realizacji

IV kwartał 2023 r.

Powierzchnie apartamentów

72,88 - 120 m2

Cena m2

NA ZAPYTANIE

Zamów rozmowę

Klikając "Wyślij wiadomość" akceptujesz naszą politykę prywatności.