Leśna Ostoja

Leśna Ostoja

Łapsze Niżne

Leśna Ostoja to kompleks luksusowych domów w Pieninach realizowanych technologią tradycyjną, uzupełnionych o najnowocześniejsze rozwiązania.

Lokalizacja

Łapsze Niżne to niezwykle malownicza i kameralna miejscowość położona na południu Polski, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego. Oferuje doskonały dostęp do atrakcji turystycznych regionu, a jej potencjał z roku na rok dynamicznie rośnie. Miejsce to urzeknie każdego miłośnika aktywnego wypoczynku. W bezpośredniej okolicy znaleźć można wiele szlaków pieszych i rowerowych. Nieopodal znajduje się Zalew Czorsztyński, oferujący dostęp do wielu atrakcji oraz będący wymarzonym miejscem dla amatorów sportów wodnych. Szeroka oferta spływów kajakowych czy rejsów po jeziorze skłania do aktywnego letniego wypoczynku. Zimą natomiast Łapsze Niżne przeistacza się w komfortową bazę wypadową dla narciarzy i fanów sportów zimowych, jednocześnie zachowując kameralny klimat i prywatność, jakich próżno szukać np. w oddalonym zaledwie o 30 km Zakopanem. Jeszcze bliżej, bo w odległości zaledwie 17 km mieszczą się także dwie inne popularne wśród turystów miejscowości, czyli Bukowina oraz Białka Tatrzańska (ze swoimi 23 trasami narciarskimi). W sąsiedztwie inwestycji znajduje się luksusowy hotel No Name Luxury & SPA.

Zobacz pozostałe oferty domów na sprzedaż w Łapszach Niżnych.

O inwestycji

W sprzedaży dostępne są dwa domy o powierzchni użytkowej od 190 do 221 mkw. Przemyślany projekt architektoniczny harmonijnie łączy w sobie góralski charakter inwestycji, idealnie wpasowując go w okoliczną zabudowę, z nowoczesnymi przeszkleniami, nadającymi bryle lekkości i charakteru. Nieruchomość zaprojektowana została w technologii tradycyjnej, natomiast podczas budowy i wykończenia zastosowane zostały energooszczędne rozwiązania. Każdy z domów położony jest na działce o powierzchni 900 mkw. Teren inwestycji jest ogrodzony, a prywatności mieszkańców strzeże dodatkowo wideodomofon oraz brama wjazdową otwierana za pomocą pilota. Przy domu znajdują się dwa miejsca postojowe przynależne do nieruchomości. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2023 r.

Domy składają się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się salon z jadalnią, kuchnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze usytuowane są trzy sypialnie z łazienkami. Dodatkowo w pierwszym z domów na poziomie -1 znajdziemy luksusową strefę spa z basenem, sauna oraz salą kinową. Ogromną zaletą domów jest również zadaszony taras z widokiem na okoliczny las i łąki. Domy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Oferowane w stanie wykończonym pod klucz, w najwyższym standardzie.

Termin realizacji

III kwartał 2023 r.

Powierzchnie apartamentów

190 - 221 m2

Cena m2

9 685 zł

Numer lokalu

Działka

Powierzchnia

Pokoje

Cena

Lokal nr: Jawor

Działka: 900 m2

221 m2 m2

Pokoje: 3

2 500 000 zł

Lokal nr: Jasień

Działka: 900 m2

190 m2 m2

Pokoje: 3

2 200 000 zł

Zamów rozmowę

Klikając "Wyślij wiadomość" akceptujesz naszą politykę prywatności.