Góralska Rezydencja

Góralska Rezydencja

Kościelisko

Góralska Rezydencja to 3 obiekty które skupiają w sobie 36 luksusowych apartamentów, strefę spa oraz recepcję. Inwestycja ta znajduję się w Kościelisku przy ul. Nędzy Kubińca jednej z najbardziej malowniczych pod względem widoku lokalizacji na Podhalu. To świetne miejsca dla osób lubiących cisze i spokój oraz przepiękne widoki. Miejsce to jest również świetną bazą wypadową na szlaki turystyczne (dolina Kościeliska, dolina Chochołowska).

W każdym z 3 budynków powstaje 12 luksusowych apartamentów o powierzchni dostosowanej do Twoich preferencji inwestycyjnych: od 22 do 44 m² z przeszklonym balkonem lub tarasem. Układ każdego z nich zaprojektowany został z myślą o wynajmie turystom, którzy podczas wypoczynku szukają komfortu i cenią sobie funkcjonalną, wygodną przestrzeń. Także Ty, przyjeżdżając do swojego apartamentu, będziesz czuł się tu lepiej niż w domu.

Budynek z elementami charakterystycznymi dla architektury Podhala. Z większości mieszkań roztacza się piękny widok na otaczające Kościelisko góry: Tatry z Giewontem na czele, zielone lasy ,doliny Kościeliska oraz Chochołowska. Dzięki dużej liczbie okien i przeszkleń wnętrza są doskonale doświetlone, a wykorzystanie naturalnego drewna i kamienia podkreśla ponadczasową elegancję.

Kupując apartament, odbierasz gotowe, luksusowo wyposażone mieszkanie. W Twoim apartamencie znajdzie się nie tylko wysokiej klasy sprzęty RTV AGD, lecz także pościel i ręczniki, a nawet drobne, gustowne dodatki, jak wazon z kwiatami czy świecie. Wszystko dobrane przez sprawdzonych projektantów wnętrz, którzy pracują dla nas na wyłączność i wiedzą, jakie materiały z jednej strony cieszą oko, a z drugiej – najlepiej sprawdzają się podczas eksploatacji przy wynajmie krótkoterminowym.

Ponadto…

Zobacz pozostałe oferty domów na sprzedaż w Kościelisku.

Termin realizacji

III kwartał 2020 r.

Powierzchnie apartamentów

22 - 44 m2

Cena m2

SPRZEDANE

Zamów rozmowę

Klikając "Wyślij wiadomość" akceptujesz naszą politykę prywatności.